Partner serwisu
01 września 2014

Optel Vision

Kategoria: Ciekawostki

Kompletne rozwiązanie Track&Trace firmy Optel Vision
 

Optel Vision

PRODUCENT/DYSTRY BUTOR: Optel Vision/MMR Consult Sp. z o.o.

PODSTAWOWE CECHY:

 • System pozwalający na ustalenie kiedy, gdzie i przez kogo produkt został pozyskany, wyprodukowany, przetworzony, zmagazynowany, przetransportowany, użyty lub też usunięty jako odpad.
 • Optel Vision oferuje kompletne rozwiązania w zakresie tracingu dopasowane do indywidualnych życzeń i wymagań klientów, w tym również wszystkie składniki systemu Track&Trace wraz z usługami niezbędnymi do jego wdrożenia.
 • Elementami systemu są:
  • PharmaProof™ – zespół skanujący, który kontroluje produkt w czasie całego cyklu produkcyjnego i automatycznie usuwa produkt wadliwy; kontroluje, śledzi i optymalizuje pracę linii pakujących; po uzbrojeniu zespołu Pharmaproof™ w odpowiednie narzędzie programowe staje się on jednym z elementów systemu serializacji; realizuje takie funkcje jak weryfikacja EPC (Electronic Product Code) i kontrola agregacji; może być częścią systemu nadrzędnego LineMaster™, który dokonuje weryfikacji zgłaszanych danych; każda linia może być wyposażona w jeden lub więcej zespołów skanujących.
  • TrackSafe™ – to w pełni funkcjonalny autonomiczny system kontroli, integrujący działanie linii w zakresie transferu danych do systemów ERP lub serwerów baz danych (np. SAP AII, SAP OER, IBM-EPCIS, Axway, itp.); dzięki integracji z innymi systemami serializacja staje się efektywna i elastyczna.
  • Optel Vision TrackSafe™ LineMaster™ – to oprogramowanie systemowe, które w czasie rzeczywistym łączy drukarki i zespoły skanujące, takie jak np. PharmaProof ™ czy skanery ręczne ; system zapewnia pełną integralność każdego numeru seryjnego i redukuje funkcje nastawcze linii pakujących do minimum; łączy się z wyższym poziomem menedżera numerów seryjnych za pomocą standardowego protokołu danych EPCIS.
  • LineMaster ™ – to system komputerowy, który tworzy, zarządza i loguje agregację EPCIS i dane zdarzeń obiektowych w lokalnej bazie danych w postaci elementów kodowych, zarejestrowanych, wycofanych i zniszczonych; gdy dana partia towaru kończy się, wyżej wymienione dane są przekazywane do Track&Trace IT Server, aby zapewnić współpracę z magazynem, system DC, ERP oraz innymi systemami zgodnymi z EPCIS; każda linia może być wyposażona tylko w jeden system LineMaster™.
  • Systemy TrackSafe™ i LineMaster™ – są oparte na tym samym sprzęcie komputerowym, którego elementami są komputer PC, jeden ekran dotykowy HMI i jeden lub więcej paneli I/O.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ