Partner serwisu
30 września 2014

Konferencja transmitowana na żywo z Warszawy

Kategoria: Ciekawostki

Druga edycja międzynarodowej konferencji dedykowanej branży life science odbędzie się 2 października w sali notowań warszawskiej giełdy. Prezes Zarządu Selvity, Paweł Przewięźlikowski, zaprezentuje Spółkę ok. godz. 16:30. Wydarzenie skierowane jest do polskich i zagranicznych inwestorów. Całość konferencji będzie również transmitowana na żywo w internecie.

Konferencja transmitowana na żywo z Warszawy

„Global Life Science Conference” to największa międzynarodowa konferencja poświęcona inwestycjom w branży life science w Polsce. Udział w niej wezmą inwestorzy instytucjonalni, zarządzający funduszami i analitycy. Wydarzenie będzie złożone zarówno z otwartych prezentacji spółek, jak również małych spotkań grupowych.

Całość konferencji będzie transmitowana na żywo, zarówno w języku angielskim, jak i polskim, na stronie www.lscwarsaw.pl. Selvitę będzie prezentował prezes zarządu Paweł Przewięźlikowski. Wystąpienie rozpocznie się ok. godz. 16:30.

Prezentacja Selvity będzie zawierała podstawowe informacje o firmie i jej modelu biznesowym, prowadzonych projektach innowacyjnych, wynikach finansowych Spółki w ostatnich okresach oraz planach związanych z przeniesieniem na główny rynek GPW. Materiały te zostaną wcześniej zamieszczone na stronie internetowej Spółki: www.selvita.com.

Organizatorzy przewidują, że w Sali Notowań GPW zbierze się ok. 100 osób, w tym analitycy, zarządzający funduszami inwestycyjnymi i emerytalnymi, inwestorzy indywidualni oraz przedstawiciele inwestorów branżowych. Dodatkowo oczekują, że ok. 1000 osób obejrzy transmisję z konferencji w internecie.

Poza Selvitą, w konferencji wezmą udział przedstawiciele Zarządów kilkunastu spółek z Ameryki Północnej i Europy, m.in: Milestone Medical, Wand Dental, Perma-Fix Medical, Verisante Technology, Orgenesis, Panacea Global, Genspera, Pressure Biosciences, Braster, Voxel.

Organizatorami wydarzenia są: Dom Maklerski WDM, Filipex Enterprises oraz Wedbush Europe.

Źródło: Informacja prasowa Selvity

Fot.: Selvita

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ