Partner serwisu
29 października 2014

Innowator Wprost dla Polpharma Biologics

Kategoria: Z życia branży

Polpharma Biologics została nagrodzona Innowatorem Wprost 2014 w kategorii Nauka. Drugim wyróżnionym był Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Innowator Wprost dla Polpharma Biologics

Nowoczesne centrum
Firma została nagrodzona za stworzenie najnowocześniejszego w Polsce centrum biotechnologicznego w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym. To największy tego typu obiekt w Polsce i szansa rozwoju dla najzdolniejszych młodych naukowców, którzy mają możliwość pracy z doświadczonymi ekspertami z branży biotechnologicznej. Prowadząc prace nad wytwarzaniem leków biopodobnych, Polpharma Biologics chce zaoferować pacjentom tańszą alternatywę i umożliwić szerszy dostęp do skutecznego leczenia. Firmę reprezentował Piotr Zień, dyrektor ds. rozwoju technicznego Polpharma Biologics.

Dla innowacyjnych
Innowatory "Wprost" to nagroda przyznawana od 2011 r. W tym roku podstawą do wyróżnienia tych, którzy inwestują w innowacje, było autonomiczne badanie Innovation Research 2014. Statuetki Innowatorów trafiły do najlepszych firm w najbardziej dynamicznych sektorach gospodarki, m.in. farmacji, energetyce, przemyśle, budownictwie, telekomunikacji, finansach oraz nauce. 

Źródło i fot.: Polpharma

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ