Partner serwisu
12 grudnia 2014

Pracownik Polpharmy Wolontariuszem Powiatu Starogardzkiego

Kategoria: Z życia branży

Wolontariuszem Powiatu Starogardzkiego w roku 2014 został pracownik Polpharmy – Dawid Burczyk, Młodszy Aparatowy w Zakładzie API. Nagrodę tę otrzymał za działania na rzecz sportowców w Kociewskim Klubie Biegacza.

Pracownik Polpharmy Wolontariuszem Powiatu Starogardzkiego

Już po raz szósty w centrum konferencyjnym Polpharmy odbyła się uroczysta Gala Wolontariusza Roku. Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Wspomagające Osoby ze Środowisk Dysfunkcyjnych "Można Inaczej" oraz Starogardzkie Centrum Wolontariatu.

Do konkursu Starogardzki Wolontariusz roku 2014 przystąpiło 7 organizacji, które nominowały najbardziej wyróżniających się wolontariuszy na polu działań społecznych, edukacyjnych oraz kulturalnych. Do nagrody zgłoszono 11 wolontariuszy.

Organizatorzy podkreślali, ze działalność wolontariacka w Starogardzie bardzo się rozwinęła i obejmuje praktycznie wszystkie dziedziny życia społecznego miasta. Z roku na rok wybór zwycięzcy jest coraz trudniejszy.

Wolontariuszem Gminy Miejskiej Starogard Gdański został Marcin Kaszubowski, współzałożyciel Klubu Sportowego Beniaminek 03.  

Źródło i fot.: Polpharma

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ