Partner serwisu
30 grudnia 2014

Polpharma etycznie zarządza sprzedażą

Kategoria: Z życia branży

9 grudnia 2014 w Warszawie odbyła się VI edycja konkursu Polish National Sales Awards - PNSA. Podczas Gali wręczone zostały statuetki dla osób i zespołów najlepszych w sprzedaży, w tym dwie nagrody dla Polpharmy. Wręczono również Certyfikaty Etycznego Zarządzania Sprzedażą i Obsługą Klienta. Polpharma otrzymała to wyróżnienie po raz czwarty.

Polpharma etycznie zarządza sprzedażą

Polish National Sales Awards to konkurs promujący dobre praktyki i standardy sprzedaży. Nagrody przyznawane są w 20 różnych kategoriach. Głównym celem PNSA jest działanie na rzecz rozwoju przedsiębiorstw poprzez wspieranie działów sprzedaży przy jedno­czesnym tworzeniu etosu profesjonalnego sprzedawcy. Konkurs wyróżnia unikalna metodologia, umożliwiająca obiektywną ocenę uczestników, zarówno pod względem efektów sprzedażowych, jak i etyki.

Ewa Małecka, Szef Marketingu Rx Rynków Międzynarodowych w Polpharmie otrzymała wyróżnienie w kategorii Zespół Sprzedaży za zintegrowanie zespołów sprzedażowych Polfy Warszawa i Polpharmy. Została także uhonorowana wyróżnieniem Super Sprzedawca. Ta ostatnia nagroda trafiła do osób, które sumarycznie osiągnęły najlepsze wyniki sprzedażowe spośród wszystkich uczestników. Tytuł był przyznawany po raz pierwszy w historii konkursu.

 

Źródło: www.polpharma.pl

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ