Partner serwisu
09 stycznia 2015

Be Healthy według Novartis

Kategoria: Z życia branży

Najwięcej prozdrowotnych aktywności przypada na wrześniowy „Be Healthy Celebration Week”. W zeszłorocznej edycji pracownicy firmy mogli m.in. skorzystać z treningów dla biegaczy, zbadać swoją skórę i oczy oraz nauczyć się robić sushi.

 

Be Healthy według Novartis

Dbanie o zdrowie pracowników jest jednym z priorytetów Novartis. Naszą troskę o ich dobre samopoczucie wyraża m.in. inicjatywa Be Healthy, realizowana we wszystkich oddziałach naszej firmy na świecie.

W Polsce, Be Healthy od lat jest ulubionym programem wewnętrznym wśród pracowników Novartis. Aktywności w ramach tej inicjatywy odbywają się przez cały rok. Pracownicy firmy razem wyruszają na rodzinne wycieczki rowerowe, uczestniczą w maratonach, czy też jeżdżą na łyżwach. Mają też własną drużynę piłkarską, która spotyka się na cotygodniowych treningach, a w jednej ze spółek Grupy – Sandozie, prężnie działa zespół narciarski, który każdej zimy zdobywa ośnieżone stoki polskich gór. Do biur firm każdego dnia dostarczane są świeże, darmowe owoce, a każdy z pracowników, razem ze swoją rodziną otrzymuje pakiet opieki zdrowotnej.

Najwięcej prozdrowotnych aktywności przypada na wrześniowy „Be Healthy Celebration Week”. W zeszłorocznej edycji, pracownicy Grupy mogli m.in. skorzystać z treningów dla biegaczy, zbadać swoją skórę i oczy oraz nauczyć się robić sushi.

Projekt „Be Healthy” umożliwia Pracownikom Novartis przejąć kontrolę nad własnym zdrowiem i zapobiegać przyszłym problemom zdrowotnym. Statystyki World Economic Forum (WEF) pokazują, że uczestnictwo w programach zdrowotnych w miejscu pracy może zapobiec nawet do 40% takich chorób jak rak, choroby serca i płuc.

Źródło: www.novartis.pl

Fot.: www.freeimages.com

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ