Partner serwisu
16 stycznia 2015

Miód – lek prosto z natury [ZOBACZ FILM]

Kategoria: Z życia branży

Miód i jego pochodne: mleczko pszczele, pyłek kwiatowy oraz propolis mają szereg właściwości leczniczych. Wspomagają odporność organizmu, regenerują, nawilżają, odżywiają, wpływają na rozrodczość, samopoczucie, dodają energii. Mają zastosowanie w farmacji i kosmetyce.

Miód – lek prosto z natury [ZOBACZ FILM]

Zalety miodu i jego pochodnych znane są od tysięcy lat. Praca pszczół ma ogromne znaczenie dla całego ekosystemu i gospodarki, dlatego tak ważna stała się walka o tereny, na których pszczoły zapylają rośliny. Wiele pasiek, oprócz terenów wiejskich powstaje w centrach miast, w pobliżu parków i ogrodów.

Firma GAL wykorzystuje produkty pszczele, umieszczając je w  swoich suplementach diety. W swojej ofercie posiada miody z polskich pasiek z dodatkiem mleczka pszczelego, pyłku kwiatowego czy propolisu, mleczko i pyłek w czystej formie, pomadki z propolisem, lizaki i karmelki z propolisem dla dzieci.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego programu zrealizowanego przez TVP Poznań pt. „Natura Uczy”. Film opisuje rodzaje miodów, ciekawostki na temat jego spożycia oraz inne jego zalety.

 

źródło: GAL

fot.: freeimages.com

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ