Partner serwisu
27 stycznia 2015

VI Mistrzostwa Narciarskie Grupy Adamed

Kategoria: Z życia branży

W dniach 23-25 stycznia w Białce Tatrzańskiej odbyły się już VI Mistrzostwa Grupy Adamed w Narciarstwie Alpejskim. W tegorocznej imprezie wzięli udział nie tylko doświadczeni pasjonaci narciarstwa, ale także amatorzy, którzy stawiali czoła zawodowcom.

VI Mistrzostwa Narciarskie Grupy Adamed

Na tegoroczne zawody do Białki Tatrzańskiej przyjechało 115 współpracowników Grupy Adamed, by wziąć udział w zmaganiach narciarskich lub dopingować kolegów i koleżanki z firmy.

Trening dla wszystkich rozpoczął się w sobotę rano, do niedzielnych przejazdów kwalifikacyjnych przystąpiło ostatecznie 64 zawodników.  Spośród 20 zakwalifikowanych kobiet, zawody wygrała Monika Kaszek-Hurnik, drugie miejsce zajęła Oliwia Mokrus-Żebrowska, a na trzeciej pozycji uplasowała się Arletta Stasiak. Wśród finałowej dwudziestki mężczyzn, już po raz szósty najlepszy okazał się Piotr Ruman, drugie i trzecie miejsce zajęli odpowiednio Kamil Lasok oraz Jacek Warchoł.

Podczas zawodów Artur Haber – czternastokrotny Mistrz Polski w Konkurencjach Alpejskich – udzielił profesjonalnego wsparcia trenerskiego. Kolejne XIV Mistrzostwa Polski Firm Farmaceutycznych w Narciarstwie Alpejskim odbędą się w marcu w Krynicy-Zdroju.

Źródło i fot.: Adamed

 

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ