Partner serwisu
28 stycznia 2015

PGF Solidnym Pracodawcą 2014

Kategoria: Z życia branży

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. została uhonorowana tytułem SOLIDNY PRACODAWCA 2014. Nagroda jet przyznawana przedsiębiorstwom najbardziej wiarygodnym pod względem polityki personalnej.

PGF Solidnym Pracodawcą 2014

– PGF od wielu lat rozwija się dzięki pracownikom, którzy z największym zaangażowaniem osiągają zarówno swoje, jak i firmowe cele biznesowe. W rozwoju naszej firmy istotne znaczenie odgrywa polityka HR, która ma za zadanie być jak najbliżej, wspierać biznes, dotykać tego co ważne dla pracowników – mówi Anna Socha, prezes zarządu PGF S.A.

O przyznaniu PGF tytułu Solidnego Pracodawcy zadecydowało wiele czynników, związanych z podejściem do pracownika, m.in. w odniesieniu do standardów rekrutacji, systemów motywacyjnych czy możliwości rozwoju i awansu. Firma gwarantuje poszanowanie zasad równego traktowania wszystkich zatrudnionych (niezależnie od wieku, statusu, sytuacji życiowej). PGF inwestuje w swoich pracowników, organizując odpowiednio dostosowane do potrzeb szkolenia rozwijające kompetencje pracowników.

źródło i fot.: PGF

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ