Partner serwisu
24 marca 2015

Grupa Adamed w gronie Solidnych Pracodawców 2014

Kategoria: Z życia branży

12 lutego br. w Kopalni Soli „Wieliczka” odbyła się  uroczysta Gala podsumowująca odsłonę projektu Solidny Pracodawca 2014. Nagrodę w imieniu firmy odebrały Monika Pawłowska, Kierownik ds. Rozwoju i Zaangażowania oraz Monika Grodzka, Kierownik ds. Rekrutacji.

Grupa Adamed w gronie Solidnych Pracodawców 2014

Prowadzona od lat prorozwojowa polityka personalna, wspieranie rozwoju Współpracowników, udział w licznych programach stażowych czy współpraca z autorytetami naukowymi – Grupa Adamed solidnie zapracowała na przyznany tytuł. Za swoją działalność na tym polu została nagrodzona prestiżowym tytułem Solidny Pracodawca Branży Farmaceutycznej 2014. – To szczególne wyróżnienie, które buduje ogromne zaangażowanie Współpracowników wewnątrz Grupy Adamed. Potwierdza to, że nasz pozytywny wizerunek Pracodawcy, umacnia się z każdym rokiem na rynku pracy. Stajemy się jednym z najbardziej pożądanych pracodawców w Polsce i solidnie krok po kroku budujemy pozycję międzynarodową –  skomentował całą uroczystość Tomasz Krzak, Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich Grupy Adamed.

Uroczystość wręczenia wyróżnień była doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i pomysłów dotyczących polityki personalnej, która stanowi podstawę działalności najlepszych pracodawców w Polsce. Jednym z nich niewątpliwie jest Grupa Adamed, która może stanowić doskonały przykład dla innych przedsiębiorstw, jak inwestować w kapitał ludzki, czego efekty widać na wielu płaszczyznach rozwoju przedsiębiorstwa.

Źródło: Adamed

Fot. www.freeimages.com

 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ