Partner serwisu
23 kwietnia 2015

Polpharma zaprasza na Dzień Otwarty

Kategoria: Ciekawostki

Polpharma zaprasza na Dzień Otwarty w sobotę 25 kwietnia. Impreza w zakładzie przy ul. Pelplińskiej 19 w Starogardzie Gdańskim odbędzie się w godz. 11.00-16.00.

Polpharma zaprasza na Dzień Otwarty

 

Nie zabraknie atrakcji dla dzieci i dorosłych. Dla odwiedzających zorganizowane zostaną między innymi: pokazy chemiczne w laboratoriach firmy, eksperymenty naukowe w namiotach edukacyjnych, gry i zabawy ekologiczne, warsztaty z pierwszej pomocy w anafilaksji, szkolenia z ekojazdy czy symulacje dachowania. Wspólnie z Fundacją DKMS przeprowadzona zostanie rejestracja potencjalnych dawców szpiku kostnego.

Będzie można wymienić makulaturę i inne odpady (drobny sprzęt elektroniczny i elektryczny, przeterminowane leki, baterie, płyty CD/DVD, nakrętki plastikowe) na sadzonki drzew, krzewów, ekologiczne gadżety oraz kwiaty ogrodowe. Punkt zbiórki makulatury w ramach wspólnej akcji z Dziennikiem Bałtyckim „Drzewko za makulaturę” znajduje się na parkingu przy II bramie wjazdowej do firmy.

Wspólnie z uczestnikami imprezy Polpharma chce stworzyć bibliotekę dla Kociewskiego Centrum Zdrowia. Zachęca do przynoszenia książek, z których już nie korzystamy, a które mogą ucieszyć pacjentów starogardzkiego szpitala.

Można też przyjechać do Polpharmy rowerem, wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez starogardzką policję i wykonać wiosenny przegląd stanu technicznego roweru.

 

Źródło: www.polpharma.pl

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ