Partner serwisu
24 kwietnia 2015

Polpharma w pierwszej trójce najbardziej odpowiedzialnych firm w Polsce

Kategoria: Ciekawostki

Polpharma zajęła 3. miejsce w klasyfikacji generalnej Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2015, awansując z 7. pozycji w roku 2014. Zdobyła również tytuł branżowego lidera w kategorii Farmacja i Medycyna.

Polpharma w pierwszej trójce najbardziej odpowiedzialnych firm w Polsce

Ranking Odpowiedzialnych Firm to zestawienie największych spółek w Polsce ocenianych pod kątem jakości zarządzania społeczną odpowiedzialnością biznesu. W tegorocznej edycji wzięły udział 74 firmy.

– Jesteśmy dumni, że nasze długofalowe działania w zakresie CSR zyskały odzwierciedlenie w wysokiej pozycji w Rankingu. Od branży farmaceutycznej, która dotyka życia i zdrowia człowieka, wymaga się szczególnej odpowiedzialności. To dla naszej firmy wielkie zobowiązanie, dlatego stale udoskonalamy nasze standardy. A pytania w Rankingu Odpowiedzialnych Firm są dla nas inspiracją do rozwoju – powiedziała Magdalena Rzeszotalska, Dyrektor ds. Komunikacji Korporacyjnej i CSR Polpharmy.

Ranking jest przygotowywany przez Bolesława Roka z Akademii Leona Koźmińskiego oraz Jarosława Horodeckiego dla Dziennika Gazety Prawnej, weryfikowany przez PwC. Partnerem  merytorycznym jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

TOP 10 Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2015:

 1. DB Schenker Logistics
 2. Orange Polska
 3. Polpharma
 4. Coca-Cola HBC Polska sp. z o.o.
 5. GlaxoSmithKline
 6. Bank Handlowy w Warszawie SA
 7. Bank Zachodni WBK
 8. Danone Sp. z o.o.
 9. Kompania Piwowarska
 10. Grupa Lotos SA
 11. PKN Orlen

Źródło i fot. Polpharma

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ