Partner serwisu
19 maja 2015

Biegiem przez Polskę na 80-lecie Polpharmy

Kategoria: Ciekawostki

Już 28 maja w Nowej Dębie pracownicy Polpharmy rozpoczną wyjątkową sztafetę z okazji 80-lecia istnienia firmy.

Biegiem przez Polskę na 80-lecie Polpharmy

Na trasie o długości 960 km ponad 700 pracowników Polpharmy wystartuje w unikalnym, jubileuszowym biegu POLRUN, łączącym najmłodszy zakład produkcyjny Polpharmy w Nowej Dębie ze Starogardem Gdańskim, w którym zaczęła się historia firmy. Trasa sztafety będzie przebiegała przez wszystkie lokalizacje Grupy Polpharma, w tym też Sieradz, Duchnice i Warszawę.

Bieg POLRUN wystartuje 28 maja w Nowej Dębie, a zakończy się 20 czerwca na Stadionie im. Kazimierza Deyny w Starogardzie Gdańskim. Do niezwykłego wydarzenia przyłączyli się znani sportowcy, jak Marek Plawgo czy Grzegorz Sudoł. To właśnie oni poprowadzili specjalne treningi biegowe dla pracowników Polpharmy, by jak najlepiej przygotować ich do zbliżającej się sztafety.

Biegniemy w szczytnym celu!

W biegu POLRUN pod hasłem „Ludzie pomagają Ludziom” poza wysiłkiem fizycznym, łączy biegaczy wspólny cel charytatywny! Liczba uczestników sztafety oraz suma przebiegniętych przez nich kilometrów zostanie przeliczona na letnie wyjazdy kolonijne dla dzieci z domów dziecka.

Strefy kibica POLRUN

W pięciu wybranych miejscowościach zostaną zorganizowane specjalne strefy kibica, połączone ze strefami badań dla społeczności lokalnej. Na miejscu każdy z gości będzie mógł sprawdzić swoją kondycję fizyczną, ale także uzyskać cenne wskazówki od znanych sportowców. Dodatkowo mieszkańcy będą mogli bezpłatnie skorzystać z badań kardiologicznych, okulistycznych oraz dermatologicznych.

Strefy kibica biegu POLRUN pojawią się w:

  • Nowej Dębie (28 maja)
  • Sieradzu (3 czerwca)
  • Łodzi (6 czerwca)
  • Płocku (12 czerwca)
  • Toruniu (14 czerwca)

Informacje na temat biegu można śledzić na www.polrun.pl

Źródło: Polpharma

Fot. www.polrun.pl

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ