Partner serwisu
22 maja 2015

Polpharma zdobyła Złoty Listek CSR tygodnika Polityka

Kategoria: Z życia branży

Już po raz czwarty tygodnik Polityka uhonorował Złotymi, Srebrnymi lub Białymi Listkami CSR firmy, które wyróżniają się działaniami w zakresie społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju.

Polpharma zdobyła Złoty Listek CSR tygodnika Polityka

W tym roku przyznano 44 nagrody: Złote Listki CSR zdobyło 11 firm, Srebrne – 8 oraz Białe – 25. Polpharma sięgnęła po najwyższe laury.

Złote Listki CSR Polityki otrzymują firmy, dla których realizacja wytycznych normy ISO 26000 dotyczącej odpowiedzialnego biznesu jest kluczowym elementem strategii biznesowej i relacji z interesariuszami. Dodatkowo istotnym elementem jest system zarządzania etyką oraz spisany i dostępny publicznie dokument, który definiuje zasady postępowania biznesowego oraz najwyższe standardy zarządzania personelem.

Firmy nagradzane w konkursie informują o efektach swoich działań w raportach pozafinansowych lub zintegrowanych. Złote Listki CSR oprócz Polpharmy trafiły m.in. do Grupy Lotos, Orange Polska, PKN Orlen i Grupy Żywiec. Laureatów wyłoniono na podstawie ankiety skierowanej do około 800 największych firm w Polsce o przychodach powyżej 250 mln zł. Odpowiedziało na nią 113 spółek.

Źróło i fot. Polpharma

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ