Partner serwisu
28 maja 2015

Sztafeta Polpharmy: relacja z treningu z Robertem Korzeniowskim

Kategoria: Ciekawostki

W sobotę 16 maja pracownicy Polpharmy ze Starogardu Gdańskiego wzięli udział w wyjątkowym treningu przygotowawczym do sztafety POLRUN. Poprowadził go multimedalista olimpijski, ikona polskiego sportu - Robert Korzeniowski.

Sztafeta Polpharmy: relacja z treningu z Robertem Korzeniowskim

Punktualnie o 9.30 na stadionie miejskim im. Kazimierza Deyny stawiła się bardzo liczna 80-osobowa grupa biegaczy. Wśród nich oprócz pracowników Polpharmy, byli także uczestnicy programu Biegam bo Lubię. Wszyscy z niecierpliwością czekali na bohatera tego treningu – Roberta Korzeniowskiego. Mistrz olimpijski rozpoczął zajęcia od krótkiego wykładu na temat odpowiedniego przygotowania się do biegu.

- Podczas treningu w Starogardzie Gdańskim mówiliśmy wiele o żywieniu, doborze odpowiedniego sprzętu, próbach wysiłkowych oraz technice biegania. Ważne było pokazanie pracownikom Polpharmy, że bieganie to sport, który polega nie tylko na tym, żeby przemieścić się tylko od punktu A do punktu B, ale żeby robić to w sposób ergonomiczny i z korzyścią dla swojego ciała.  – powiedział czterokrotny złoty medalista olimpijski w chodzie.

Źródło i fot.: www.polrun.pl

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ