Partner serwisu
29 maja 2015

Ruszył bieg POLRUN na 80-lecie Polpharmy [ZOBACZ FILM]

Kategoria: Ciekawostki

28 maja spod Oddziału Produkcyjnego w Nowej Dębie wystartowała sztafeta POLRUN. Liczący około 40 km odcinek na trasie Nowa Dęba – Sandomierz pokonało ponad 80 pracowników i przyjaciół Polpharmy.

Ruszył bieg POLRUN na 80-lecie Polpharmy [ZOBACZ FILM]

Był to pierwszy dzień 23-dniowej sztafety, w której ponad 700 pracowników Grupy Polpharma pokona 960 km z południa na północ Polski, aby uczcić jubileusz 80-lecia firmy. Trasa biegu POLRUN będzie przebiegała przez wszystkie lokalizacje firmy w Polsce – Nową Dębę, Sieradz, Ożarów Mazowiecki, Warszawę i Starogard Gdański.

Pod hasłem „Ludzie pomagają Ludziom” biegaczy połączy nie tylko aktywność fizyczna, ale też szczytny cel charytatywny. Liczba kilometrów przebiegnięta przez uczestników zostanie przeliczona na letnie wyjazdy kolonijne dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych z 4 województw.

POLRUN jest także okazją do promocji zdrowego stylu życia. W pięciu wybranych lokalizacjach na trasie (Nowa Dęba, Sieradz, Łódź, Płock, Toruń) pojawi się specjalnie przygotowane na tę okazję miasteczko, w którym będzie można skorzystać z bezpłatnych badań kardiologicznych, okulistycznych oraz dermatologicznych oraz wziąć udział w aktywnościach sportowych.

Źródło: Polpharma, www.youtube.com

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ