Partner serwisu
01 czerwca 2015

Aktualizacja Kodeksu Etyki Grupy Roche

Kategoria: Z życia branży

Kodeks Etyki Grupy Roche jest dokumentem, który definiuje sposób prowadzenia biznesu przez Roche. Dokument określa także obowiązki wszystkich pracowników, wyznacza wysokie standardy pracy i wskazuje jak w praktyce osiągać cele i zadania zgodnie z przepisami i etyką biznesu.

Aktualizacja Kodeksu Etyki Grupy Roche

- W Roche wymagamy zarówno od pracowników, jak i partnerów biznesowych przestrzegania najwyższych standardów postępowania oraz zgodności działań z przepisami prawa – podkreśla Agnieszka Kosowska, Dyrektor ds. Prawnych Roche Polska. - Pracowników Roche Polska, jak wszystkich pracowników Roche na całym świecie wspieramy w zakresie odpowiedzialnego działania, przede wszystkim poprzez Kodeks Etyki Grupy Roche (Roche Code od Conduct) wydany w formie dostępnej dla wszystkich pracowników i naszych partnerów zewnętrznych za pośrednictwem strony internetowej. Kodeks wyraża oczekiwania Grupy Roche związane z prawidłowymi standardami zachowania w biznesie. Określa także zobowiązania pracowników i definiuje, w jaki sposób powinni działać. Tak, aby zachować właściwe standardy odpowiedzialności i etyki związane z poszanowaniem potrzeb jednostki, społeczeństwa oraz środowiska. Kodeks Etyki Grupy Roche wskazuje również pracownikom, gdzie mogą szukać pomocy i komu mogą zgłaszać wątpliwości dotyczące legalności i etyczności działań.

Polska wersja Kodeksu Etyki jest wspólna dla firm Roche Polska Sp. z o.o. oraz Roche Diagnostics Polska Sp. z o.o.. Zapisy Kodeksu są także obowiązujące dla wszystkich dostawcówi współpracowników obydwu firm.

Źródło: Roche

Fot. www.freeimages.com

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ