Partner serwisu
14 sierpnia 2015

Kosmeceutyki Clarena Medica w gabinetach kosmetycznych

Kategoria: Kosmetyki

Clarena Medica to 5 linii kosmeceutyków o udowodnionych właściwościach leczniczych i pielęgnacyjnych. Zastosowane w nich najnowsze technologie oraz innowacyjne surowce z całego świata gwarantują wysoką skuteczność działania.

Kosmeceutyki Clarena Medica w gabinetach kosmetycznych

Badania wykonane przez dwa niezależne laboratoria potwierdziły, że produkty Clarena Medica mają znaczący, dobroczynny wpływ na poprawę kondycji skór problematycznych.

Kosmeceutyki Clarena Medica już są dostępne w sprzedaży w najlepszych gabinetach kosmetycznych, aptekach oraz na www.e- clarena.eu

Więcej informacji o Clarena Medica znajdziesz na www.clarenamedica.pl.

Kosmeceutyki to pojęcie wprowadzone już ponad 25 lat lat temu przez profesora dermatologii Albert M. Kligmana z Uniwersytetu Pensylwanii dla grupy produktów z pogranicza leków i kosmetyków. Preparaty te zawierają substancje aktywne, które mogą wpływać na procesy fizjologiczne zachodzące w skórze człowieka. Do takich procesów zaliczyć można produkcję kolagenu czy wzrost ilości kwasu hialuronowego. Badania wykazują, że dermokosmetyki zakupione w aptekach i gabinetach kosmetycznych cieszą się coraz większym powodzeniem wśród konsumentów, ponieważ wzbudzają ich zaufanie.

Źródło: Clarena

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ