Partner serwisu
04 września 2015

Społeczne zaangażowanie Roche Polska

Kategoria: Ciekawostki

Roche opublikował raport dot. społecznego zaangażowania firmy. W raporcie znajdują się kluczowe informacje dotyczące działalności firmy Roche w ujęciu globalnym i lokalnym, w tym Centrum Usług Informatycznych z siedzibą w Warszawie i w Poznaniu.

Społeczne zaangażowanie Roche Polska

Szósty rok z rzędu Grupa Roche została uznana za lidera zrównoważonego rozwoju w sektorze farmaceutycznym, biotechnologicznym i nauk przyrodniczych według Indeksu Dow Jones Sustainability. To zobowiązuje. Zarówno w aspekcie ogólnoświatowym, jak i naszym lokalnym, polskim. Odpowiedzialny społecznie biznes to nowoczesny model przedsiębiorstwa, w ramach, którego cele ekonomiczne i cele społeczne przenikają się nawzajem.

– W raporcie przedstawiamy zasady naszego działania oraz dokonania ubiegłego roku. Przybliżamy także kluczowe fakty dotyczące firmy w ujęciu globalnym a także historię obecności Roche w Polsce – mówi Agnieszka Brzezińska, Dyrektor ds. Komunikacji Roche Polska Sp. z o.o. – Mamy nadzieję, że ta publikacja przyczyni się do utrwalania standardów dobrego, społecznie odpowiedzialnego biznesu w Polsce.

POBIERZ RAPORT

Źródło: Roche

Fot. www.freeimages.com

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ