Partner serwisu
04 września 2015

Sanofi Polska z nowym dyrektorem finansowym

Kategoria: Ludzie farmacji

1 września b.r. Jerome Geoffroy objął stanowisko Dyrektora Finansowego w Grupie Sanofi Polska, zastępując tym samym Lionela Guerin. Przed nominacją pełnił funkcję dyrektora finansowego działu R&D Asia-Pacific.

Sanofi Polska z nowym dyrektorem finansowym

– Z Grupą Sanofi jestem związany od 2002 roku. Nominację na stanowisko Dyrektora Finansowego odbieram przede wszystkim jako zaufanie do moich kompetencji, które będę mógł wykorzystać i umocnić w Polsce. Dołożę wszelkich starań, aby moje dotychczasowe doświadczenia w połączeniu z odpowiedzialnością i profesjonalizmem polskiego zespołu przekuć na odczuwalne korzyści dla Sanofi w Polsce – powiedział Jerome Geoffroy.

Swoją karierę zawodową rozpoczął w Sanofi w 2002 roku, w dziale Finansów i Zakupów. Doświadczenie zdobywał zarówno w filiach firmy, jak i w centrali w Paryżu, na różnych poziomach odpowiedzialności, np. w Finansach i Kontrolingu, Planowaniu, Relacjach z Inwestorami, Kontroli Wewnętrznej i Zarządzaniu Projektami IT. Do tej pory związany był zawodowo z Francją, Wielką Brytanią, Japonią, a od roku 2012 również z Chinami. Jerome Geoffroy jest absolwentem Zarządzania w NEOMA Business School, a także studiów licencjackich z biologii komórkowej i fizjologii na Uniwersytecie Clermont we Francji.

Źródło i fot. Sanofi

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ