Partner serwisu
16 października 2015

Polpharma Ambasadorem Polskiej Gospodarki

Kategoria: Ciekawostki

Polpharma została laureatem 7. edycji konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki w kategorii „Marka Europejska”. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 23 września w Ministerstwie Gospodarki. Nagrodę dla Polpharmy odebrał Jerzy Starak. Organizatorem konkursu jest Business Centre Club.

Polpharma Ambasadorem Polskiej Gospodarki

 

Ambasador Polskiej Gospodarki to ogólnopolski konkurs, który ma na celu wyróżnianie oraz promowanie przedsiębiorców osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych oraz promowanie wysokich standardów ekonomiczno-finansowych i dobrych praktyk biznesowych. Laureaci są doceniani za zacieśnianie współpracy z przedstawicielami polskich instytucji odpowiedzialnych za promowanie Polski, polskiej gospodarki, kultury i inicjatyw społecznych, polegającej m.in. na rozwoju wzajemnych kontaktów i wymianie informacji. Wyróżnienia w kategorii „Marka Europejska” trafiają do firm, których działalność biznesowa jest bardzo dobrze znana w Europie i kojarzona już nie tylko z Polską, ale z najlepszymi jakościowo wyrobami lub usługami europejskimi.

Honorowy patronat nad konkursem objął Minister Gospodarki Janusz Piechociński i Europejski Komitet Ekonomiczno – Społeczny.

 

Źródło, fot.: polpharma.pl

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ