Partner serwisu
22 października 2015

Polpharma o eko standardach

Kategoria: Z życia branży

16 października 2015 r. w warszawskiej siedzibie Polpharmy odbyło się śniadanie biznesowe poświęcone zagadnieniom związanym z ekologią i ochroną środowiska. Doświadczenia we wdrażaniu eko standardów w Polpharmie zaprezentowała Grażyna Kaczyńska z Działu Zrównoważonego Rozwoju i Ochrony Środowiska.

Polpharma o eko standardach

Grażyna Kaczyńska w swoim wystąpieniu przedstawiła dwa najważniejsze programy ekologiczne – „Wszyscy na rowery” i „Zielony Proces”. W drugiej części spotkania odbyły się warsztaty z komunikacji, które poprowadził Michał Kacprowicz z firmy Ricoh.

W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele firm, biorących udział w programie ekostandardów Fundacji Partnerstwo dla Środowiska. Polpharma SA, jako gospodarz wydarzenia ufundowała nagrody w postaci albumów fotograficznych oraz zestawu rowerowego. Podczas spotkania odbyło się także wręczenie certyfikatu Zielone Biuro dla PKP Intercity SA. Śniadanie poprowadziła Małgorzata Bartkiewicz z Fundacji Partnerstwo dla Środowiska.

Certyfikat Zielone Biuro wyróżnia instytucje, firmy, organizacje pozarządowe i samorządy, które chcą się stale doskonalić, podejmować nowe inicjatywy na rzecz ochrony środowiska i wzmacniać swój proekologiczny wizerunek. Posiadanie certyfikatu Zielone Biuro nie tylko wiąże się z prestiżem i pozwala się wyróżnić na tle konkurencji oraz zmniejszyć oddziaływanie firmy na środowisko. Niesie za sobą także wymierne korzyści finansowe w postaci obniżenia kosztów działania firmy poprzez wprowadzenie nowoczesnych ekologicznych rozwiązań. Więcej o certyfikacie na stronie www.ekostandardy.pl

W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele firm takich, jak: Bank Zachodni WBK, ING Bank Śląski, PGE SA, KJB Development, Polskie Linie Lotnicze LOT,  Remondis Sp.z o.o., Jeronimo Marnins Polska S.A., NFOŚiGW, Ricoh Polska, TISE SA, Cognifide, JWP Rzecznicy Patentowi, Rekopol.

Źródło: Polpharma

Fot. www.freeimages.com

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ