Partner serwisu
09 listopada 2015

Partner Polskiej Kardiologii dla SERVIER POLSKA

Kategoria: Z życia branży

Podczas XIX Międzynarodowego Kongresu Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego we Wrocławiu, który miał miejsce w dniach 1-3 października 2015 roku, firma Servier Polska w uznaniu za działalność edukacyjną i naukową na rzecz polskiej kardiologii została uhonorowana tytułem Partnera Polskiej Kardiologii przez Polskie Towarzystwo Kardiologiczne.

Partner Polskiej Kardiologii dla SERVIER POLSKA

Firma Servier podejmuje szereg inicjatyw edukacyjnych w różnych obszarach medycznych stale inwestuje w rozwój i badania nad innowacyjnymi lekami. Za swoje dokonania firma Servier otrzymała wiele nagród i wyróżnień, które są dowodem rzetelności i konsekwencji firmy w działaniach na rzecz rozwoju praktycznej medycyny i farmacji, podejmowanych we współpracy z polskim środowiskiem naukowym.

Podczas XIX Międzynarodowego Kongresu Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego we Wrocławiu, który miał miejsce w dniach 1-3 października 2015 roku, firma Servier Polska w uznaniu za swoją działalność edukacyjną i naukową na rzecz polskiej kardiologii została uhonorowana prestiżowym tytułem Partnera Polskiej Kardiologii przez Polskie Towarzystwo Kardiologiczne.

Polskie Towarzystwo Kardiologiczne przyznało firmie Servier dotychczas następujące wyróżnienia i tytuły:

  • tytuł „Przyjaciel Polskiej Kardiologii” w latach 1996, 1997, 1998
  • medal za wieloletnie zasługi na rzecz Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego w 1999 roku
  • tytuł „Partner Polskiej Kardiologii” w latach 2002-2015.

Źródło i fot.: Servier

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ