Partner serwisu
24 listopada 2015

Puls Rynku Farmaceutycznego

Kategoria: Z życia branży

Zapraszamy na konferencję „Puls Rynku Framaceutycznego”, w czasie której uwaga będzie skoncentrowana na tych zagadnieniach, które w obecnej chwili wywołują największe emocje oraz najwięcej znaków zapytania w branży.

Puls Rynku Farmaceutycznego

Rynek farmaceutyczny nieustannie ewoluuje, przy czym zmiany powodowane są nie tylko przez rozwój i konkurencję firm, ale także ciągłe zmiany przepisów prawnych regulujących zasady działania i wymogi formalne stawiane przed producentami, dystrybutorami i innymi podmiotami. Zmiany warunków rynkowych i zasad działania powodują, że wszyscy zainteresowani uważnie śledzą głosy ekspertów i decydentów, zwłaszcza jeśli – jak to ma miejsce obecnie – decydenci zmieniają się w wyniku wyborów. 

"Puls Farmacji " od niemal 10 lat uważnie analizuje zmiany w systemie prawa farmaceutycznego, działania instytucji regulujących oraz ewolucję rynku leków. Na co dzień wykorzystujemy analizy i opinie najlepszych ekspertów. Chętnie dzielimy się posiadaną wiedzą, w formie nie tylko publikacji, ale także konferencji i seminariów. 

Zapraszamy na konferencję „Puls Rynku Framaceutycznego”, w czasie której uwaga będzie skoncentrowana na tych zagadnieniach, które w obecnej chwili wywołują największe emocje oraz najwięcej znaków zapytania w branży. Wspólnie z merytorycznymi partnerami z Kancelarii Prawnej DZP zostaną zaproponowane prezentacje i dyskusje poświęcone legislacji regulującej system ochrony zdrowia, w tym zwłaszcza polityce refundacyjnej oraz przepisom prawnym regulującym zasady reklamy leków w świetle zmian technologicznych.

Uwaga zostanie zwrócona na ewolucję modelu dystrybucji, w tym rosnące znaczenie sieci aptecznych w stosunku do aptek indywidualnych oraz metodom podnoszenia efektywności dystrybucji w okresie zmian regulacyjnych. Nie zabraknie także dyskusji o telemedycynie i e-marketingu, tak aby uczestnicy mogli zapoznać się z najnowszymi trendami i przykładami zakończonych sukcesem projektów w tej dziedzinie.

Dzięki wystąpieniom specjalistów oraz debatom ekspertów każdy uczestnik konferencji będzie mógł wyrobić sobie zdanie o tym, jak skutecznie działać w zmieniającej się rzeczywistości rynkowej, a także przygotować się na zmiany nadchodzące w najbliższym czasie. Nikogo, kto działa na rynku farmaceutycznym, nie powinno zabraknąć  14-15 grudnia na konferencji  "Pulsu Biznesu" i "Pulsu Farmacji".

W programie m.in.:

  • Czy zwiększony nadzór nad obrotem leków rzeczywiście pomaga pacjentowi
  • Refundacja – analiza zysków i strat
  • Czy telemedycyna może być polską specjalizacją
  • Czy prawo reklamy leków nadąża za rozwojem technologii
  • Apteka indywidualna czy sieci? Jaki model jest właściwy dla polskiego rynku

Szczegółowe informacje:

http://konferencje.pb.pl/konferencja/931,puls-rynku-farmaceutycznego#event_speakers

szkolenia@pb.pl

Tel: 22 333 97 77

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ