Partner serwisu
07 stycznia 2016

BIOMED-LUBLIN zdobywa klientów w Europie Wschodniej i Azji

Kategoria: Z życia branży

„BIOMED-LUBLIN” Wytwórnia Surowic i Szczepionek S.A. z Lublina konsekwentnie rozszerza sieć dystrybucji na rynkach wschodnich. W tym roku lista klientów spółki została poszerzona o Gruzję oraz Azerbejdżan.

BIOMED-LUBLIN zdobywa klientów w Europie Wschodniej i Azji

Lubelska spółka osiąga sukcesy w dystrybucji i rozwoju sprzedaży dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości realiów wschodniego rynku farmaceutycznego. Produkt, o którym mowa, dostępny jest już na Ukrainie, Białorusi, jak również w Uzbekistanie, Kirgizji, Tadżykistanie, Mongolii oraz w Kazachstanie. W Gruzji, po rejestracji leku, pierwsza jego partia trafiła wiosną br., z kolei w Azerbejdżanie w październiku sukcesem zakończył się proces rejestracji produkowanego w Lublinie preparatu. Stosuje się go jako lek samodzielny lub pomocniczy, który swoim działaniem umożliwia lepszy dostęp antybiotyków lub chemioterapeutyków do ogniska zapalnego.

- Sukcesywnie realizujemy strategię ekspansji sprzedaży na rynkach międzynarodowych, podejmując intensywne działania zmierzające do wprowadzenia produktów z naszej oferty na terenie wybranych krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Współpraca z zagranicznymi odbiorcami o ugruntowanej pozycji na rynku umożliwia szeroki rozwój firmy w obszarze rejestracji produktów leczniczych, ich promocji i dystrybucji - mówi Waldemar Sierocki, Prezes Zarządu „BIOMED-LUBLIN” Wytwórni Surowic i Szczepionek S.A. w Lublinie.

Źródło: BIOMED-LUBLIN

Fot. www.freeimages.com

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ