Partner serwisu
19 stycznia 2016

Maszyna blistrująca BLU400 firmy Uhlmann

Kategoria: Produkcja i maszyny

Nowa maszyna blistrująca, która miała swoją premierę na targach Achema, jest przeznaczona dla pakowania produktów płynnych w blistry, opakowania w formie ampułek, fiolek, butelek, strzykawek.

Maszyna blistrująca BLU400 firmy Uhlmann

PRODUCENT/DYSTRYBUTOR: UHLMANN PAC-SYSTEME/KALMAR-PAC

PODSTAWOWE PARAMETRY:

  • max. wydajność: 400 blistrów/min
  • max. prędkość: 50 cykli/min
  • dla opakowań: ampułki, fi olki, kartrydże, butelki (średnica do 30 mm), strzykawki (średnica 6-26 mm) • głębokość formowania: 12-42 mm
  • powierzchnia formatu [V x B]: min 20 x 60 mm, max. 195 x 284 mm

INNOWACYJNOŚĆ:

Nowa maszyna blistrująca, która miała swoją premierę na targach Achema, jest przeznaczona dla pakowania produktów płynnych w blistry, opakowania w formie ampułek, fi olek, butelek, strzykawek. Bardzo łagodne i delikatne podawanie produktów dzięki zastosowaniu specjalnego zoptymalizowanego systemu podawania fi rmy Uhlmann, gwarantuje zapobieganie uszkodzeniu produktu i zwiększenie wydajności. Dzięki możliwości wzdłużnego oraz poprzecznego układania produktu w folii formowanej, lepsze jest wykorzystanie szerokości materiału formowanego, a w konsekwencji przyczynia się to do optymalizacji wydajności. Czas zgrzewania oraz temperatura i ciśnienie w stanowisku zgrzewania są niezmienne niezależnie od prędkości. Maszyna może pracować z bardzo niską prędkością 3 cykli/min, co umożliwia ręczne podawanie produktu. Krótki czas zmiany formatu (wiele ustawień wykonywanych automatycznie z panelu sterownia) i łatwe mycie wpływają na zwiększenie elastyczności maszyny. Możliwość podłączenia maszyny blistrującej do kartoniarki.

Informacja pochodzi z artykułu "Hity z Achemy" z numeru 4-5/2015 czasopisma "Przemysł Farmaceutyczny"

Źrófło i fot.: KALMAR-PAC

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ