Partner serwisu
21 stycznia 2016

Płyn micelarny Dermedic Hydrain3 Hialuro NR 1 w polskich aptekach

Kategoria: Kosmetyki

Według raportu z niezależnej firmy monitorującej rynek farmaceutyczny IMS Pharmatrend jest to obecnie najczęściej sprzedawany w Polsce płyn micelarny spośród tych dostępnych tylko w aptece.

Płyn micelarny Dermedic Hydrain3 Hialuro NR 1 w polskich aptekach

Obecny na rynku od 3 lat płyn micelarny H2O Dermedic Hydrain3 Dermedic, w październiku 2015 roku wyprzedził pod względem liczy sprzedanych butelek polską i zagraniczną konkurencję dostępną tylko w aptekach. Potwierdza to raport niezależnej firmy IMS Pharmatrend monitorującej sprzedaż realizowaną za pośrednictwem aptek na terenie całej Polski.

Płyn micelarny H2O Dermedic Hydrain3 Hialuro jest dermokosmetykiem do demakijażu wrażliwej skóry twarzy oraz okolic oczu. Nie podrażnia nawet wrażliwych oczu. Płyn ma delikatną formułę, dlatego mogą używać go osoby unikające tradycyjnych mleczek i toników. Może być stosowany także przez osoby noszące soczewki kontaktowe - został przebadany okulistycznie.

Płyn micelarny H2O Hydrain3 Hialuro przeznaczony jest dla skóry wyjątkowo wysuszonej i wymagającej intensywnej pielęgnacji nawilżającej. W składzie kosmetyku znajdują się składniki aktywne, takie jak m.in. nawilżający kwas hialuronowy, Hydroveg VV, woda termalna czy gliceryna.

Źródło i fot.: Dermedic

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ