Partner serwisu
30 stycznia 2016

Grupa Adamed dla komercjalizacji technologii

Kategoria: Z życia branży

Program akceleracyjny MIT Enterprise Forum Poland skierowany jest do młodych naukowców z branży technologicznej i przedsiębiorców technologicznych, we wczesnej fazie rozwoju. Jego uczestnicy otrzymają wsparcie międzynarodowego zespołu mentorów i doświadczonych ekspertów dziedzinowych. Grupa Adamed została partnerem programu mającego na celu wsparcie startup’ów w efektywnej komercjalizacji technologii.

Grupa Adamed dla komercjalizacji technologii

- Tworzenie  nowych technologii samo w sobie jest inicjatywą ważną i cenną. Jednak dopiero wdrożenie innowacji wpływa na rozwój gospodarki i umożliwia globalizację. Istotne jest, aby młodzi, kreatywni ludzie, będący dopiero na początku swojej drogi biznesowej mogli czerpać wiedzę i inspirację od doświadczonych przedsiębiorców. Dlatego nasza firma  z przyjemnością i zaangażowaniem wspiera program akceleracji MIT Enterprise Forum Poland - powiedziała Katarzyna Dubno, Dyrektor Działu Relacji Zewnętrznych i Ekonomiki Zdrowia Grupy Adamed.

Autorem programu jest oddział globalnej organizacji MIT Enterprise Forum – jedynej międzynarodowej organizacji typu non-profit nakierowanej na wsparcie przedsiębiorczości technologicznej, która poprzez MIT Technology Review jest afiliowana z Massachusetts Institute of Technology – najlepszą uczelnią technologiczną na świecie.

Szczegółowe informacje o programie dostępne są na stronie: http://mitefpoland.org/

źródło: Adamed

fot. freeimages.com

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ