Partner serwisu
02 lutego 2016

Polska firma biotechnologiczna na konferencji w Nowym Jorku [ZOBACZ PREZENTACJĘ W INTERNECIE]

Kategoria: R&D

Selvita S.A., notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW), największa w Europie Środkowo-Wschodniej spółka biotechnologiczna opracowująca innowacyjne leki, zaprezentuje najnowsze wyniki prac badawczo-rozwojowych podczas dorocznej konferencji BIO CEO & Investor Conference 2016, która odbędzie się w dniach 8-9 lutego w Nowym Jorku. Jest to jedno z największych na świecie wydarzeń w branży biotechnologicznej skierowanych do inwestorów. Wystąpienie Prezesa Zarządu Pawła Przewięźlikowskiego będzie można obejrzeć w internecie.

Polska firma biotechnologiczna na konferencji w Nowym Jorku [ZOBACZ PREZENTACJĘ W INTERNECIE]

Tegoroczna, 18. edycja renomowanej konferencji BIO CEO & Investor Conference, odbędzie się w dniach 9-10 lutego w hotelu Waldorf Astoria w Nowym Jorku. Jest to jedno z największych na świecie tego typu wydarzeń dla inwestorów, skoncentrowane na wyselekcjonowanych spółkach z branży biotechnologicznej.

Paweł Przewięźlikowski, Prezes Zarządu Selvity, wygłosi prezentację 9 lutego, o godzinie 9:30 (15:30 czasu polskiego), w sali Duke of Windsor. Prezentacja zawierać będzie m.in. informacje dot. aktualnych wyników badań w poszczególnych programach badawczo-rozwojowych Selvity oraz wyników Spółki w 2015 r., a także najważniejszych celów na kolejne okresy.

Wystąpienie Prezesa Selvita S.A. będzie można obejrzeć na żywo pod adresem: http://www.veracast.com/webcasts/bio/ceoinvestor2016/25207120538.cfm

Po zakończeniu zapis prezentacji będzie dostępny przez 90 dni na stronie www Spółki pod adresem: http://www.selvita.com/pl/relacje-inwestorskie/materialy-edukacyjne-i-analityczne/prezentacje

Celem Selvity jest podtrzymanie istniejących i nawiązanie nowych relacji z zagranicznymi inwestorami o mocnej ekspozycji branżowej na biotechnologię. Nowojorska konferencja to również doskonałe miejsce do kontynuacji prowadzonych już oraz rozpoczęcia nowych rozmów z międzynarodowymi koncernami farmaceutycznymi, w obszarze współpracy partneringowej przy rozwoju innowacyjnych projektów Selvity.

- Z roku na rok pozycja rynkowa i renoma Selvity rośnie. Nasze projekty są coraz bardziej zaawansowane. W tym roku liczymy na podpisanie co najmniej jednej dużej umowy partneringowej – SEL24 lub SEL120 – i ta konferencja jest doskonałym miejscem żeby opowiedzieć o ich potencjale zarówno inwestorom, jak i przedstawicielom branży biotechnologicznej – tłumaczy Paweł Przewięźlikowski, Prezes Zarządu Selvity.

Ubiegłoroczna edycja konferencji zgromadziła ponad 1 400 uczestników z ponad 20 krajów, w tym ponad 500 inwestorów i przedstawicieli instytucji finansowych. Program konferencji obejmuje wykłady i prezentacje spółek, a także spotkania bilateralne, w których udział biorą zarówno przedstawiciele funduszy inwestycyjnych zaangażowanych w spółki biotechnologiczne w USA i Europie, jak i firm z branży.

Omawiana konferencja przedstawia szeroki obraz całej biotechnologicznej branży. Dla inwestorów stanowi unikalną okazję do spotkań z tak wieloma menedżerami najwyższych szczebli z wiodących firm biotech. Tym ostatnim, pozwala z kolei pokazać swoje bieżące osiągnięcia zarówno przedstawicielom instytucji finansowych, jak i innym firmom, które mogą być potencjalnie zainteresowane współpracą przy rozwoju dobrze rokujących projektów.

Organizatorem konferencji jest Organizacja Przemysłu Biotechnologicznego BIO (Biotechnology Industry Organization), największe na świecie stowarzyszenie handlowe reprezentujące firmy biotechnologiczne, instytucje akademickie, centra naukowe i inne powiązane z branżą organizacje mające swoje siedziby w Stanach Zjednoczonych i 30 innych państwach na całym świecie.

Źródło: Selvita

Fot. www.freeimages.com

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ