Partner serwisu
10 lutego 2016

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. nowym członkiem KRSiO

Kategoria: Z życia branży

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą farmaceutyczną. Obecnie zatrudnia ponad 440 osób. Produkcja preparatów firmy zlokalizowana jest w Zakroczymiu pod Warszawą.

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. nowym członkiem KRSiO

Linie produkcyjne oraz laboratorium działają według europejskich standardów, a zespół wykwalifikowanych i profesjonalnych pracowników czuwa nad ich przestrzeganiem. Metody wytwarzania preparatów spełniają wszystkie wymogi Good Manufacturing Practice (GMP), a produkty do badań klinicznych wytwarzane są zgodnie z wytycznymi Good Laboratory Practice (GLP) i GMP. Już dzisiaj, planując produkcję kolejnych preparatów, wdrażamy stopniowo kolejne etapy rozbudowy zaplecza produkcyjnego. Zwiększenie mocy produkcyjnych idzie w parze z konsekwentnym wdrażaniem najnowszych technologii produkcji leków w celu zapewnienia jak najwyższej jakości oferowanych preparatów.

Obecnie Dział Sprzedaży składa się z Przedstawicieli Medycznych oraz Przedstawicieli Farmaceutycznych, których zadaniem jest działalność informacyjno-promocyjna w środowisku lekarskim i farmaceutycznym. Nasi przedstawiciele służą środowisku medycznemu i farmaceutycznemu wsparciem w kwestiach merytorycznych, logistycznych, administracyjnych. Dział ten, podobnie jak inne działy firmy, stale się rozrasta, tworząc nowe miejsca pracy.

Dzięki ciągłemu rozwojowi nasza firma może zaoferować swoim pracownikom interesującą pracę z możliwością stałego podnoszenia kwalifikacji i dodatkowych szkoleń, konkurencyjne wynagrodzenie z systemem premii, a także opiekę medyczną i komfortowe warunki zatrudnienia. Wsparcie dla działań sprzedażowych stanowi rozwijający się dział marketingu.

W zakresie rejestracji nowych leków ściśle współpracujemy z wiodącymi ośrodkami klinicznymi akademii medycznych i instytutami naukowymi w Polsce i za granicą. Prace badawcze są prowadzone zgodnie z wymogami procedur stosowanych w Unii Europejskiej.

Wyróżnikiem i cechą charakterystyczną obecnych i przygotowanych do wdrożenia leków firmy LEK-AM – poza bardzo wysoką jakością – są atrakcyjne ceny. 

Źródło: KRSiO; LEK-AM

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ