Partner serwisu
15 lutego 2016

Roche Polska wyróżniona

Kategoria: Z życia branży

Międzynarodowe badanie prowadzone co roku przez Top Employers Institute wskazuje czołowych krajowych i globalnych pracodawców. Po raz trzeci firma Roche Polska została wyróżniona certyfikatem Top Employer Polska oraz Top Employer Europe.

Roche Polska wyróżniona

Certyfikat wyróżnia tych, którzy tworzą wspaniałe warunki pracy, dbają o talenty i ich rozwój na wszystkich szczeblach organizacji i dążą do ciągłego doskonalenia praktyk związanych z zatrudnieniem.

Konkurujemy na rynku pracy z innymi firmami chcąc przyciągnąć i zatrzymać najlepszych pracowników i tworzyć warunki, w których  mogą działać efektywnie i z zaangażowaniem. Dlatego od kilku lat poddajemy się ocenie Top Employers Institute aby upewnić się, że nasze środowisko pracy oraz praktyki związane z zatrudnieniem spełniają najwyższe standardy rynkowe. W procesie certyfikacji uzyskujemy informacje o praktykach najlepszych pracodawców i możemy dokonać usprawnień u siebie. Natomiast na co dzień podstawowym źródłem inspiracji w tym względzie są sygnały płynące od naszych pracowników – mówi Katarzyna Tomczak, HR Manager Roche Polska.

Top Employers Institute ocenił politykę zatrudnienia firmy w oparciu o następujące kryteria: 

  • Strategia rozwoju talentów 
  • Planowanie zasobów ludzkich 
  • Wdrażanie nowych pracowników (on-boarding) 
  • Szkolenia i rozwój 
  • Zarządzanie wynikami 
  • Rozwijanie umiejętności przywódczych 
  • Rozwój kariery i planowanie sukcesji 
  • Wynagrodzenia i świadczenia 
  • Kultura 

Grupa Roche otrzymała tytuł Top Employer Europe przyznawany firmom, które zdobędą certyfikacje krajowe w co najmniej pięciu krajach europejskich. Oprócz Polski certyfikowane lokalnie zostały w tym roku takie jej odziały jak: Włochy, Holandia, Hiszpania, Francja i Anglia.

Magdalena Kusik, Country Manager Poland w Top Employers Institute: „Optymalne warunki pracy zapewniają pracownikom możliwość rozwoju osobistego i zawodowego. Z naszego kompleksowego badania wynika, że Roche Polska Sp. z o.o. tworzy wyjątkowe środowisko pracy i zapewnia szeroką gamę inicjatyw obejmujących nie tylko świadczenia dodatkowe i warunki pracy, ale także dobrze przemyślany system zarządzania wynikami, spójny z kulturą organizacyjną firmy.” 

Więcej o Top Employers Institute oraz certyfikacji Top Employers na: www.top-employers.com

Źródło: Roche

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ