Partner serwisu
22 lutego 2016

WIBO laureatem nagrody NAJLEPSZY PRODUKT 2016

Kategoria: Kosmetyki

W środę 20 stycznia w hotelu Bristol w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla nowości, które zwyciężyły w ogólnopolskim badaniu konsumenckim NAJLEPSZY PRODUKT 2016 – Wybór Konsumentów®.

WIBO laureatem nagrody NAJLEPSZY PRODUKT 2016

Celem badania było wyłonienie, na podstawie opinii konsumentów, najlepszych nowych produktów FMCG wprowadzonych na rynek w okresie od 1 września 2014 do 1 września 2015 roku. Badanie przeprowadził instytut GfK Polonia.

O tytuł Najlepszego Produktu „ubiegało się” 331 artykułów spożywczych, chemicznych i kosmetycznych. Ankietowani przez GfK Polonia konsumenci wybrali 174 produkty w ramach 58 kategorii. Nagrodę otrzymał produkt LOVELY GOLD HIGHLITER, odznaczony brązowym medalem w kategorii ROZŚWIETLACZE.

Znak Najlepszy Produkt 2016 – Wybór Konsumentów® jest już powszechnie znany . Od pięciu lat znak wyróżnia na półkach sklepów i drogerii najbardziej udane premiery rynkowe .

Uroczystość, która zgromadziła prezesów, członków zarządu, dyrektorów marketingu, dyrektorów sprzedaży oraz brand managerów reprezentujących firmy branży FMCG, poprowadził prezenter Maciej Dowbor.

Źródło i fot.: WIBO

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ