Partner serwisu
14 marca 2016

Good Performance dla Takedy

Kategoria: Z życia branży

Spółka Takeda Pharmaceutical Company Limited ogłosiła, że Sprawozdanie roczne za 2015 r. oraz raport spółki na temat działań CSR w 2015 r. otrzymały wyróżnienie „Good Performance” w kategorii raportów środowiskowych w ramach 19. edycji nagrody „Environmental Communication Award”, współfinansowanej przez japońskie ministerstwo środowiska i organizację Global Environmental Forum.

Good Performance dla Takedy

W 2011 r. spółka Takeda otrzymała nagrodę „Excellence Prize”, a w roku 2014 – nagrodę „Good Performance Prize”. W tym roku po raz drugi z rzędu i trzeci raz w historii została laureatem nagrody w obszarze komunikacji środowiskowej.

Nagrody „Environmental Communication Award” są przyznawane za ponadprzeciętne raporty środowiskowe i sprawozdania z działań na rzecz środowiska w celu promowania zaangażowania przedsiębiorstw w zarządzanie środowiskiem i komunikację środowiskową oraz szerzenia standardów jakości w zakresie danych pozafinansowych z wykorzystaniem nowych ramowych założeń dotyczących ujawniania informacji. W tym roku nagrody wręczono już po raz dziewiętnasty.

Nagrodę przyznano spółce Takeda w wyrazie uznania za dogłębne zrozumienie wartości i kapitału, zasobów wartości korporacyjnych oraz za długofalowe zarządzanie i wizję w obszarze CSR, tworzenie strategicznych rozwiązań w zakresie CSR i zaangażowania we współpracy z partnerami zewnętrznymi oraz łączenie działalności w obszarze CSR, w tym zarządzania łańcuchem dostaw, z doskonaleniem wartości korporacyjnych. Zintegrowane sprawozdanie roczne firmy Takeda za 2015 r. oraz raport dotyczący działań spółki w obszarze CSR w 2015 r. wyróżniono ponadto za to, że łączą wartości korporacyjne z działaniami CSR.

Źródło: Takeda

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ