Partner serwisu
16 marca 2016

Redakcja z wizytą w ESPEFA

Kategoria: Z życia branży

11 marca br. redakcja "Przemysłu Farmaceutycznego" odwiedziła Chemiczno-Farmaceutyczną Spółdzielnię Pracy ESPEFA. Wywiad z prezesem zarządu – Markiem Knapikiem – oraz fotoreportaż z zakładu produkcyjnego ukaże się w numerze 2/2016. Już teraz zapraszamy do lektury!

Redakcja z wizytą w ESPEFA

Chemiczno-Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy ESPEFA należy do grona doświadczonych producentów farmaceutycznych w Polsce. Od blisko 70 lat firma cieszy się zaufaniem pacjentów, lekarzy i farmaceutów.

ESPEFA powstała w 1946 roku, kiedy to 10 krakowskich farmaceutów podpisało pierwszy statut „ESPEFY” jako Spółdzielni Pracy. Od początku istnienia firma pozostaje wierna spółdzielczej formie własności, bez konieczności wchodzenia w alianse strategiczne.

Dzisiaj ESPEFA to nowoczesny zakład farmaceutyczny z wieloma nagrodami, wytwarzający leki zgodnie z zasadami GMP. Swoje osiągnięcia technologiczne, produkcyjne i ekonomiczne Spółdzielnia zawdzięcza profesjonalnemu personelowi. Doświadczona kadra kierownicza dba o jakość produkowanych leków, ale także prowadzi prace na wdrażaniem nowości technologicznych i farmaceutycznych.

Źródło: ESPEFA

Fot. BMP

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ