Partner serwisu
14 kwietnia 2016

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup już po raz dziesiąty!

Kategoria: Kosmetyki

Organizowany od 10 lat Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup – jest jednym z najbardziej cenionych i prestiżowych kobiecych wydarzeń golfowych w tej części Europy.
 

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup już po raz dziesiąty!

Sekret sukcesu golfa ukryty jest w wyjątkowej elegancji tej dyscypliny, a pola golfowe całego świata podczas prestiżowych turniejów stają się centrum niezwykłych, sportowych i towarzyskich wydarzeń.
 
W Polsce tę wyjątkową atmosferę można odnaleźć na Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup, podczas którego uczestniczki mają możliwość korzystania z uroków Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie.

Ten sklasyfikowany w I kategorii rankingowej turniej, w każdym kolejnym roku przyciąga coraz większą liczbę uczestniczek, nie tylko z Polski. Turniej to 2 dni sportowych emocji, około 80 golfistek z Polski i zagranicy (m.in. z Finlandii, Szwecji, Kanady, USA, Austrii).
 
W tym roku sportowa rywalizacja odbędzie się w dniach 6-7 czerwca, a panie zawalczą o specjalnie zaprojektowane puchary przez firmę YES, nagrody od Deutsche Banku, a także o wyjątkową 9-litrową
(sprowadzaną wyłącznie na turniej) butelkę szampana Perrier-Jouët.

 
Więcej informacji na: www.DrIrenaErisGolf.com oraz na www.facebook.com/LadiesGolf

Źródło i fot.: drirenaeris.com

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ