Partner serwisu
21 kwietnia 2016

Natural Pharmaceuticals Sp. z o. o. nowym członkiem KRSiO

Kategoria: Z życia branży

Nowym członkiem KRSiO została firma Natural Pharmaceuticals, która specjalizuje się w dystrybucji suplementów z kwasem tłuszczowym omega-3. Prezesem Zarządu Natural Pharmaceuticals jest Ulf Oldenborg, który na polskim rynku wykorzystuje doświadczenie krajów skandynawskich w dbaniu o organizm poprzez zdrową dietę.

Natural Pharmaceuticals Sp. z o. o. nowym członkiem KRSiO

Głównym założeniem Natural Pharmaceuticals jest promocja zdrowego trybu życia, a co za tym idzie, dostarczanie klientom, jak najlepszych jakościowo suplementów diety. Firma w tym celu pozyskuje kwasy omega-3 ze świeżego łososia norweskiego bezpośrednio w Norwegii, przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technologicznych. Umożliwia to zachowanie jak największej liczby dobroczynnych składników pochodzących od ryb. Wszystkie produkty wytwarzane przez Natural Pharmaceuticals spełniają najwyższe standardy międzynarodowe.

Jakość suplementów potwierdza członkostwo w Arbeitskreis Omega-3 e. V. – organizacji, która zrzesza producentów o nieskazitelnej jakości suplementów, których celem jest propagowanie wiedzy na temat kwasów omega-3. Nie bez znaczenia jest również przynależność Natural Pharmaceuticals do GOED, międzynarodowej organizacji z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, której zadaniem jest podnoszenie jakości produktów zawierających kwasy omega-3 dostępnych na świecie.

Źródło: KRSiO

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ