Partner serwisu
22 kwietnia 2016

Clarena działa globalnie

Kategoria: Kosmetyki

Clarena cieszy się popularnością nie tylko na terenie Polski. Do niedawna nasze produkty można było kupić w 34 krajach, a od 2016 roku do grona naszych odbiorców dołączyła Albania, Malezja oraz Hiszpania.

Clarena działa globalnie

Produkty Clarena SPA cieszą się dużą popularnością wśród Klientów z Malty, z kolei w Rosji i Austrii prym wiodą urządzenia do przeprowadzania profesjonalnych zabiegów w gabinetach kosmetycznych. Dzięki obecności na targach Professional Beauty w Londynie, Professional Beauty North w Manchesterze oraz Olympia Beauty w Londynie zyskaliśmy grono stałych klientów w Wielkiej Brytanii. Od połowy 2015 roku produkty firmy pojawiły się również w salonach SPA ulokowanych w obszarach uzdrowiskowych na Malediwach!

Obecność na rynkach zagranicznych pozwala na wprowadzanie innowacyjnych składników aktywnych z najdalszych zakątków świata. W produktach Clareny znajduje się między innymi:

  • aloes z Hiszpanii,
  • francuskie algi oraz kwas hialuronowy i kawior,
  • ekstrakt z kawy Coffea Arabica prosto z Brazylii oraz
  • błoto morskie z jodem zbierane z dna Morza Śródziemnego i suszone na słońcu.

Tak różnorodne grono klientów motywuje Clarenę do ciągłego poszerzania oferty i udoskonalania kosmetyków oraz urządzeń. Firma jest dumna, że jej produkty satysfakcjonują bez względu na klimat i szerokość geograficzną.

Źródło: Clarena

Fot. freeimages.com

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ