Partner serwisu
12 maja 2016

Konkretne urządzenia dają konkretne efekty

Kategoria: Krótko na temat

– Inwestujemy w gazowe pompy ciepła, które nie są tak powszechnie używane jak chiller’y zasilane energią elektryczną – mówi Paweł Nidecki, dyrektor ds. inwestycji i serwisu technicznego w IBSS BIOMED S.A.

Konkretne urządzenia dają konkretne efekty

– W tym momencie zmniejszamy koszty klimatyzacji, w szczególności jeżeli chodzi o chłód i ciepło. Inwestujemy w gazowe pompy ciepła, które nie są tak powszechnie używane w przemyśle jak chiller’y zasilane energią elektryczną – zauważa dyrektor ds. inwestycji i serwisu technicznego IBSS BIOMED S.A.  Według niego gazowe pompy ciepła są bardziej efektywne kosztowo w stosunku do standardowych rozwiązań.

O tym się mówi

– Gorącym tematem w branży już od jakiegoś czasu jest serializacja. W tym roku pojawił się wreszcie wyczekiwany dokument – Rozporządzenie Delegowane Komisji (UE) 2016/161, znamy ostateczny termin wdrożenia nowego sposobu znakowania produktów leczniczych. Wszystkie firmy farmaceutyczne muszą dostosować się do nowych przepisów – podkreśla Paweł Nidecki.

 

 

Rozmowa z Pawłem Nideckim, dyrektorem ds. inwestycji i serwisu technicznego w IBSS BIOMED S.A. podczas „VIII Wiosennej Konferencji Farmaceutycznej. Optymalizacja i Efektywność” w Rzeszowie.

 

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ