Partner serwisu
25 maja 2016

Verona Products Professional na Beauty World Middle East 2016 w Dubaju

Kategoria: Kosmetyki

Zakończyły się targi Beauty World Middle East 2016 w Dubaju - kluczowe wydarzenie dla nawiązania kontaktów w regionach Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, ale także bardziej odległych rynków azjatyckich.

Verona Products Professional na Beauty World Middle East 2016 w Dubaju

Te właśnie kierunki są dla firmy Verona Products Professional szczególnie istotne, bowiem stanowią znaczną część eksportu producenta. Podczas tegorocznej edycji, Verona Products Professional zaprezentowała się w prestiżowej lokalizacji, w nowoczesnym designie, na 36 m2. Wśród odwiedzających pojawili się Klienci między innymi z Iranu, Iraku, Arabii Saudyjskiej, bardziej egzotycznych krajów jak Sri Lanki, a także reprezentanci państw Europejskich. Zainteresowaniem cieszyło się całe portfolio, w tym brandy z kategorii pielęgnacji twarzy i ciała, kosmetyki kolorowej, zapachów oraz koloryzacji, w tym także koloryzacji dla mężczyzn.

Dzięki udziałowi w targach firmie udało się nie tylko nawiązać nowe kontakty biznesowe oraz efektywnie rozwinąć dotychczasowe, ale też jeszcze dokładniej poznać trendy tego regionu świata.

Źródło i fot.: Verona

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ