Partner serwisu
25 maja 2016

BANDI na targach In Cosmetics 2016 w Paryżu

Kategoria: Kosmetyki

W kwietniu 2016 roku w Paryżu technolodzy i formulatorzy z Działu Badań i Rozwoju firmy BANDI wzięli udział w największym i najważniejszym wydarzeniu przemysłu kosmetycznego w Europie – targach In Cosmetics.

BANDI na targach In Cosmetics 2016 w Paryżu

Pokaz przyciągnął ponad 780 dostawców i producentów surowców kosmetycznych, sprzętu laboratoryjnego i usług z krajów ze wszystkich stron świata.

W trakcie wydarzenia przedstawiono szeroką gamę innowacyjnych składników, technologii i rozwiązań. Istotą targów niewątpliwe był program edukacyjny oparty na wysokim poziomie naukowym i merytorycznym. Dzięki temu można było zdobyć informacje o przyszłych globalnych trendach marketingowych osiągnięciach naukowych i regulacjach. Dodatkową korzyścią była możliwość wzięcia udziału w wielotematycznych sesjach laboratoryjnych, workshopach, prezentacjach, czy seminariach podejmujących aktualne, kluczowe tematy.

Firma BANDI od wielu lat jest stałym bywalcem targów In Cosmetics. Z każdym rokiem jest coraz więcej wystawców, co świadczy o randze tego wydarzenia.

Źródło i fot.: blog firmowy BANDI eksfoliacja.pl

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ