Partner serwisu
16 czerwca 2016

Nowość od Head & Shoulders

Kategoria: Kosmetyki

Head & Shoulders wierzy, że kobiety nigdy nie będą musiały wybierać między piękną fryzurą, a zdrową skórą głowy, dlatego wprowadza nowy szampon Odżywcza Pielęgnacja.

Nowość od Head & Shoulders

Nowy szampon Head & Shoulders Odżywcza Pielęgnacja łączy w sobie siły natury i nauki. Unikalna formuła z odżywczymi składnikami roślinnymi, wykorzystująca zaawansowane rozwiązania Head & Shoulders, zapewnia długotrwałą ochronę przed łupieżem** oraz piękne, mocne włosy. Head & Shoulders zawiera unikalną, opatentowaną technologię ZPT, która tworzy na skórze głowy barierę ochronną – niewidzialną tarczę chroniącą przed drażniącym działaniem czynników zewnętrznych, pozostawiając zdrowe, błyszczące i do 100% wolne od łupieżu** włosy.

Udoskonalona formuła nowego Head & Shoulders Odżywcza Pielęgnacja – Nature Fusion – została również wzbogacona o unikalną kompozycję składników pochodzących z natury – bawełnę i fasolę guar. Podczas mycia składniki efektywnie działają na te obszary, w których jest największa potrzebna – na skórę głowy i włókno włosa – od cebulki aż po same końce.

Nowy szampon Head & Shoulders to nie tylko jednoczesna pielęgnacja skóry głowy, ale również delikatny zapach, który łagodzi i pobudza zmysły. Kompozycja zapachowa to energetyczne połączenie świeżych owoców w nucie głowy, kwiatów w nucie serca i czystego piżma, ambry oraz drewna cedrowego w nucie bazowej.

Dr Ilyse Lefkowicz przyznaje: „Jako dermatolog, przypominam swoim pacjentom, którzy borykają się z łupieżem, że o skórę głowy należy dbać z taką samą uwagą, jaką poświęcamy pielęgnacji reszty naszego ciała. Dlatego chętnie polecam im nowy szampon Head & Shoulders Odżywcza Pielęgnacja, dzięki któremu kobiety nie muszą stawać przed wyborem: zdrowe czy piękne włosy. Teraz mogą mieć to wszystko jednocześnie”.

.

 

** widoczne oznaki łupieżu przy regularnym stosowaniu

Źródło i fot.: informacja prasowa

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ