Partner serwisu
20 czerwca 2016

Konferencja prasowa Elfa Pharm Polska

Kategoria: Kosmetyki

9 czerwca Elfa Pharm Polska zaprezentowała swoje marki kosmetyczne podczas konferencji prasowej, która odbyła się w naturalnym i ekologicznym otoczeniu kawiarni Flora Caffe w warszawskim Ogrodzie Botanicznym. Konferencja skierowana była do redaktorek czasopism kobiecych, blogerek oraz partnerów biznesowych firmy.

 Konferencja prasowa Elfa Pharm Polska

Podczas tego spotkania zostały przedstawione wszystkie marki Elfa Pharm Polska, ze szczególnym uwzględnieniem najnowszego brandu – O`Herbal. W ramach tej lini kosmetyków można znaleźć m.in. szampony, odżywki, maski i fluidy, przeznaczone do pielęgnacji skóry głowy i różnych typów włosów. Działanie kosmetyków możliwe jest dzięki sile takich roślin jak chmiel, len, arnika, tymianek, mięta, brzoza czy korzeń tataraku, które znane są z właściwości wzmacniających kondycję włosów.

Uczestnicy konferencji mieli również okazję wysłuchać wykładu trychologa na temat prawidłowej pielęgnacji skóry głowy i włosów oraz wziąć udział w warsztatach z suszenia ziół i tworzenia zielników. Na gości czekał też wegański poczęstunek.

Źródło i fot.: Elfa Pharm

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ