Partner serwisu
25 lipca 2016

Oskar Spółdzielczości Polskiej 2016 dla prezesa ESPEFY

Kategoria: Ludzie farmacji

W tym roku wśród laureatów nagrody znalazł się Pan Marek Knapik - Prezes Zarządu Chemiczno-Farmaceutycznej Spółdzielni Pracy „ESPEFA”.

Oskar Spółdzielczości Polskiej 2016 dla prezesa ESPEFY

Tytuł, „Oskar Spółdzielczości Polskiej” przyznawany jest osobom publicznym: politykom, działaczom państwowym, społecznym i gospodarczym, których działalność ma znaczący wpływ na realizację celów i zadań ruchu spółdzielczego oraz rozwój jego różnorodnych form organizacyjnych. Laureatami „Oskara” mogą być również przedstawiciele ruchu spółdzielczego, którzy w sposób szczególny przyczyniają się do jego rozwoju.

To honorowy tytuł, pomyślany jako nagroda za upowszechnianie idei spółdzielczej, tworzenie klimatu i warunków sprzyjających umacnianiu i dalszemu rozwojowi spółdzielczej formy gospodarowania, wspierania inicjatyw i przedsięwzięć służących rozwojowi ruchu spółdzielczego. Nagroda przyznawana jest przez Krajową Radę Spółdzielczą od 2000 r. Autorem statuetki „Oskara” jest znany rzebiarz, prof. dr hab. Adam Myjak, laureat wielu nagród i wyróżnień krajowych i zagranicznych.

Tytuł, „Oskar Spółdzielczości Polskiej” przyznaje działająca przy redakcji magazynu, „Tęcza Polska” Kapituła, a jego wręczanie odbywa się podczas uroczystych obchodów Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości.

Źródło i fot.: ESPEFA

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ