Partner serwisu
03 sierpnia 2016

Celon Pharma S.A. jednym z najpopularniejszych pracodawców w 21 edycji programu Grasz o staż

Kategoria: Nowoczesny zakład

Aż 323 studentów aplikowało na staż do Celon Pharma w ramach programu Grasz o staż. Ze wszystkich kandydatów, którzy dostali się do etapu konkursowego, zostały wybrane tylko trzy osoby, które jeszcze w tym roku odbędą staż w Centrum Badawczo-Rozwojowym lub Dziale Administracyjnym spółki.

Celon Pharma S.A. jednym z najpopularniejszych pracodawców w 21 edycji programu Grasz o staż

Kandydaci składający aplikację do Celon Pharma S.A. przystąpili do rozwiązania zadania konkursowego oraz rozmowy kwalifikacyjnej.

Poziom rozwiązań naszych zadań konkursowych był bardzo wysoki. To sprawiło, że wybór 3 najlepszych kandydatów okazał się niezwykle trudny. Najlepsi będą mieli okazję poznać pracę w firmie farmaceutycznej od podszewki i będą bardzo aktywnie włączani w jej działalność operacyjną i badawczo-naukową – twierdzi dr Jerzy Pieczykolan, Kierownik Działu Badań Przedklinicznych, Celon Pharma S.A.

Współpraca ze studentami i absolwentami jest ważnym elementem działalności naszej spółki. Jesteśmy otwarci na młodych, ambitnych pracowników, którzy chcą razem z nami rozwijać odważne i innowacyjne projekty badawcze. Od lat współpracujemy ze środowiskiem akademickim, konsultujemy programy nauczania i nierzadko prowadzimy zajęcia dla studentów. Bardzo ważne jest to, aby młodzi naukowcy wychodząc z uczelni mieli poczucie, że praca w firmie farmaceutycznej jest dla nich realną i atrakcyjną perspektywą zawodową – dodaje dr Maciej Wieczorek, Prezes Zarządu Celon Pharma S.A.

Konkurs Grasz o Staż to platforma łącząca studentów z najlepszymi pracodawcami i umożliwia młodym ludziom rozwój ich ścieżki zawodowej. W tegorocznej edycji wzięło udział 40 pracodawców, a akces do programu złożyło ok. 7000 osób.

Źródło i fot.: Celon Pharma

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ