Partner serwisu
22 sierpnia 2016

Zdecydowane wsparcie dla przeciążonej wątroby - kampania leku Essentiale® Max

Kategoria: Z życia branży

8 sierpnia rozpoczęła się kampania leku Essentiale® Max obejmująca telewizję, internet i promocję w miejscach sprzedaży. Nowa komunikacja podkreśla zdecydowane działanie leku na objawy przeciążonej wątroby, która pracuje na pełnych obrotach, również w czasie urlopu, weekendów i wyjazdów, sprzyjających spożywaniu tłustych, ciężkich potraw.

Zdecydowane wsparcie dla przeciążonej wątroby - kampania leku Essentiale® Max

Lek działa na subiektywne symptomy i przyspiesza regenerację uszkodzonej wątroby w przebiegu nieprawidłowej diety, działania substancji toksycznych lub zapalenia wątroby1,2*.

Essentiale® Max zawiera maksymalną dawkę substancji czynnej w jednej kapsułce**.

„Reklama Essentiale® Max jest skierowana zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, którzy prowadzą aktywny tryb życia również w czasie wolnym, ale szukają też chwil wytchnienia i spokoju wśród najbliższych, na łonie natury. Kampania startuje w okresie wakacyjno-urlopowym, ponieważ to czas, kiedy chcemy odpocząć i nie zwracać uwagi na to, co jemy czy pijemy. Częściej sięgamy wtedy po smażone potrawy czy fastfoody. Niestety ma to negatywny wpływ na naszą wątrobę, która może być bardziej obciążona.”– mówi Aleksandra Rybarska, Senior Brand Manager Digestive Category, Sanofi.
 

Spot reklamowy można obejrzeć w największych stacjach telewizyjnych (m.in. TVP, Polsat i TVN) oraz na YouTube. Kampania jest wspierana w internecie w formacie VOD oraz w prasie.

Reklamę przygotowała agencja Publicis Poland, przy współpracy z domem produkcyjnym Studio Produkcyjne Orka Sp. z o.o. Spot wyreżyserował Maciej Kozłowski. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy ZenithOptimedia.

 

 

Essentiale MAX, 600 mg, kapsułki, twarde.

Każda kapsułka zawiera: Phospholipidum essentiale, fosfolipidy z nasion sojowych zawierające (3-sn-fosfatydylo)cholinę, 600 mg. Substancje pomocnicze o znanym działaniu: olej sojowy. Wskazania do stosowania: Essentiale Max jest roślinnym produktem leczniczym stosowanym w chorobach wątroby. Zmniejsza subiektywne dolegliwości, takie jak: brak apetytu, uczucie ucisku w prawym nadbrzuszu spowodowane uszkodzeniem wątroby w wyniku nieprawidłowej diety, działania substancji toksycznych lub w przebiegu zapalenia wątroby. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Podmiot odpowiedzialny: Sanofi-Aventis Sp. z o.o.

{Opracowano na podstawie Charakterystyki produktu Leczniczego z datą 07/2015}

* Wykazano w modelach eksperymentalnych.

** Kapsułka zawierająca 600 mg fosfolipidów niezbędnych. Rejestr Produktów Leczniczych. http://pub.rejestrymedyczne.csioz.gov.pl/# results, data wejścia 19.07.2016 r. Dawka dobowa 1800mg : 3x1 kaps.

Źródło: Sanofi

Fot. i film: youtube.com

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ