Partner serwisu

Polsko-kazachstańska współpraca na rzecz rozwoju leków ziołowych

Kategoria: Z życia branży

Grupa Polpharma wraz ze spółką Herbapol Warszawa podpisały porozumienie o współpracy z Południowokazachstańską Państwową Akademią Farmaceutyczną, której celem jest wspólny rozwój projektów naukowych, edukacyjnych i badawczych w zakresie preparatów ziołowych oraz leków pochodzenia naturalnego.

Polsko-kazachstańska współpraca na rzecz rozwoju leków ziołowych

Uroczyste podpisanie porozumienia odbyło się 23 sierpnia w czasie Forum Ekonomicznego Polska-Kazachstan, które towarzyszyło oficjalnej wizycie w Polsce Prezydenta Republiki Kazachstanu, Nursułtana Nazarbajewa.

Grupa Polpharma wraz ze spółką Herbapol Warszawa podpisały porozumienie o współpracy z Południowokazachstańską Państwową Akademią Farmaceutyczną, której celem jest wspólny rozwój projektów naukowych, edukacyjnych i badawczych w zakresie preparatów ziołowych oraz leków pochodzenia naturalnego. Uroczyste podpisanie porozumienia odbyło się 23 sierpnia w czasie Forum Ekonomicznego Polska-Kazachstan, które towarzyszyło oficjalnej wizycie w Polsce Prezydenta Republiki Kazachstanu, Nursułtana Nazarbajewa.

Źródło: Polpharma

Fot. 123rf.com

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ