Partner serwisu
04 października 2016

Zmiana osoby zarządzającej Bioton S.A.

Kategoria: Z życia branży

BIOTON S.A. informuje, że na posiedzeniu w dniu 03.10.2016 r. Rada Nadzorcza Spółki delegowała Przewodniczącego Rady Nadzorczej Spółki - pana Jubo Liu - do czasowego pełnienia obowiązków Prezesa Zarządu Spółki w okresie od dnia 04.10.2016 r. do dnia 04.01.2017 r.

Zmiana osoby zarządzającej Bioton S.A.

Spółka informuje, że decyzja Rady Nadzorczej Spółki spowodowana była rezygnacją pana Marcina Dukaczewskiego, Członka Rady Nadzorczej delegowanego do czasowego pełnienia obowiązków Prezesa Zarządu Spółki w okresie od dnia 30 sierpnia 2016 r. do dnia 30 listopada 2016 r., o czym Spółka informowała raportem bieżącym nr 43/2016, z pełnienia obowiązków Prezesa Zarządu Spółki. Pan Marcin Dukaczewski nie podał przyczyny złożenia rezygnacji.

Rada Nadzorcza podziękowała panu Marcinowi Dukaczewskiemu za pełnienie obowiązków Prezesa Zarządu Spółki, wysoko oceniając jego zaangażowanie i pracę na rzecz Spółki oraz życząc dalszych sukcesów w pełnieniu obowiązków Członka Rady Nadzorczej Spółki.

Jubo Liu jest założycielem spółki Cogenes Biotechnology Incorporation (specjalizującej się w działalności badawczo-rozwojowej oraz w zakresie wytwarzania i wprowadzania do obrotu produktów do diagnostyki in vitro) i od sierpnia 2011 r. jej prezesem, jak również założycielem spółek NovoTek Pharmaceuticals Limited (Hongkong) i Beijing NovoTek Medicinal Technology Development Co. Ltd (Pekin) - międzynarodowej platformy służącej wprowadzaniu do obrotu produktów ochrony zdrowia w Chinach i za granicą. Autor i współautor kilku publikacji dotyczących zagadnień medycznych i biologicznych.

Źródło: PAP
Fot. 123rf

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ