Partner serwisu
13 marca 2017

Zmiany w Kongskilde

Kategoria: Z życia branży

Dotychczasowa struktura firmy Kongskilde, dzieliła się na część AGRO - rolniczą i INDUSTRY - przemysłową, 1 lutego 2017r. część AGRO została zakupiona przez firmę CNH.

Zmiany w Kongskilde

W związku z czym, Kongskilde, pozostał jako INDUSTRY, czyli część przemysłowa. Firma DLG, właściciel Kongskilde Industries A/S, od dawna szukała strategicznego partnera, który zakupił by cześć Agro, aby móc skupić się tylko na części Industry, która zawsze była najbardziej rozwojowa w Kongskilde. Obecnie wszystkie środki i zyski będą przeznaczane tylko na rozwój i działalność linii Industry. Te działania pozwolą na udoskonalanie obecnych oraz dostarczanie nowych urządzeń i rozwiązań dla przemysłu.  W związku z powyższymi zmianami nie zmieni się jednak nazwa firmy, którą pozostanie KONGSKILDE POLSKA Sp. z o.o. oraz nie będzie zmian w KRS i NIP oraz w numerach kont bankowych. 

Zmieniła się natomiast reprezentacja spółki w Polsce, której przedstawicielem obecnie jest Roman Aftowicz jako prokurent Zarządu. Zmieniają się również numery telefonów stacjonarnych i adresy email a także adres strony internetowej, która jest obecnie w fazie postępującej transformacji. W najbliższym czasie ulegnie równiez zmianie siedziba spółki Kongskilde Polska, jednak będzie ona nadal w Kutnie.

 

 

Źródło: informacja prasowa

fot.: 123rf.com

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ