Partner serwisu
22 marca 2017

Kursy ADAMED SmartUP Academy

Kategoria: Z życia branży

Od marca do czerwca w ramach ADAMED SmartUP Academy odbędą się kolejne bezpłatne weekendowe kursy popularnonaukowe w Łodzi, Olsztynie, Białymstoku, Elblągu oraz Rzeszowie. Uczniowie z tych miast będą mieli okazję samodzielnie przeprowadzać skomplikowane eksperymenty, wspólnie rozwiązywać naukowe zagadki, a także poznać rówieśników o podobnych zainteresowaniach.

Kursy ADAMED SmartUP Academy

Cykl bezpłatnych warsztatów z zakresu przedmiotów ścisłych i przyrodniczych przeznaczony jest dla młodzieży od 15 do 19 roku życia. W profesjonalnych, laboratoryjnych warunkach młodzież odkrywać będzie tajniki medycyny, fizyki, chemii i biochemii. Wiedzy teoretycznej towarzyszyć będą praktyczne zajęcia doświadczalne prowadzone przez ekspertów ADAMED SmartUP. To już trzecia edycja weekendowych warsztatów ADAMED SmartUP Academy. W dwóch poprzednich udział wzięło 420 uczniów.

– ADAMED SmartUP Academy to wyjątkowe spotkania entuzjastów nauki – i mówię tu zarówno o wykładowcach, jak i uczniach. Z radością obserwujemy co roku, jak wielu młodych ludzi coraz chętniej angażuje się w dodatkowe zajęcia i rozwija swoje pasje oraz zainteresowania.  ADAMED SmartUP Academy to miejsce właśnie dla nich – mówi Anna Kosińska, kierownik programu ADAMED SmartUP.

Oto daty i tematy weekendowych zajęć:

  • Łódź, 25-26 marca – temat: Medycyna
  • Olsztyn, 28-30 kwietnia – temat: Medycyna
  • Białystok, 13-14 maja – temat: Fizyka
  • Elbląg, 20-21 maja – temat: Chemia
  • Rzeszów, czerwiec – temat: Biochemia

Dla osób, które chcą wziąć udział w ADAMED SmartUP Academy, na stronie academy.adamedsmartu.pl udostępniony został formularz aplikacyjny. Należy podać w nim swój adres e-mail oraz krótko opisać (w maks. 50 słowach) powody zainteresowania uczestnictwem w zajęciach.

Informacje na temat kolejnych kursów będą na bieżąco publikowane na stronie academy.adamedsmartup.pl. To już 3. edycja tego cyklu – zdjęcia z poprzednich można oglądać na fanpage’u ADAMED SmartUP.

 

 

 

Źródło i fot.: 123rf.com

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ