Partner serwisu
23 marca 2017

Tomasz Oświeciński ambasadorem marki Formotiva

Kategoria: Z życia branży

Tomasz Oświeciński, trener personalny, aktor znany m.in. z filmu Pitbull oraz serialu M jak Miłość, został ambasadorem marki Formotiva Pharma Nutrition – odżywek dla sportowców i osób aktywnych fizycznie. Działania promocyjne z udziałem Tomasza Oświecińskiego rozpoczęły się z początkiem marca. Producentem Formotivy jest lider branży farmaceutycznej Aflofarm Farmacja Polska.

Tomasz Oświeciński ambasadorem marki Formotiva

Efekty współpracy marki Formotiva z aktorem można zobaczyć i usłyszeć w kanałach social media, na portalach internetowych oraz w prasie branżowej, a w przyszłych miesiącach także w radiu. Pierwszy film promocyjny z udziałem aktora dostępny jest już w kanałach social media marki.

 – Wszyscy ambasadorzy marki Formotiva to profesjonaliści, którzy reprezentują środowisko sportowe i kulturystyczne oraz promują zdrowy tryb życia. Tomek jako trener personalny i osoba aktywna na co dzień, doskonale wpisuje się w te założenia. Stąd nasze zaproszenie do zespołu Formotiva – mówi Piotr Kozakiewicz, business unit manager w Aflofarm Farmacja Polska. – Celem kampanii jest pokazanie, że marka Formotiva została stworzona z farmaceutyczną jakością, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających zawodników, sportowców i osób aktywnych fizycznie. Wspólnie chcemy zwiększać świadomość tych osób uprawiających sport na temat wartościowej i bezpiecznej suplementacji – dodaje Piotr Kozakiewicz.  

– Wybrałem markę, którą wyróżnia farmaceutyczna jakość. Wszystkie produkty Formotivy są wyprodukowane w zgodzie ze standardami farmacji, a to przekłada się na pewność, że są pełnowartościowe i bezpieczne dla mojego organizmu. To, jakie odżywki stosuję ma wpływ na efekty mojej pracy, dlatego muszę mieć do nich pełne zaufanie – wyjaśnia Tomasz Oświeciński, trener personalny, ambasador marki Formotiva.

Formotiva Pharma Nutrition to linia odżywek dla sportowców i osób aktywnych fizycznie stworzona przez polską firmę farmaceutyczną – Aflofarm Farmacja Polska. W portfolio marki znajdują się pełnowartościowe i bezpieczne odżywki białkowe, węglowodanowe, gainery, aminokwasy BCCA, reduktory tłuszczu oraz inne produkty, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie organizmu sportowców.

 

 

 

Źródło i fot.: informacja prasowa

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ